2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hosting, beheer, onderhoud en verdere ontwikkeling van de Corporate Website in Drupal
Beschreibung: Hosting, het beheer, het onderhoud en verdere ontwikkeling van de corporate website van BUas in Drupal. 48 maanden + 2 x 24 maanden. Geraamde jaarlijkse contractwaarde - verwachting € 100.000 excl. btw.
Interne Kennung: 2026/EAWebsite/JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 24 maanden verlenging mogelijk