504237-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Versicherungen – Usluge osiguranja
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge osiguranja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja na razdoblje od 24 mjeseca kako slijedi: - Osiguranje imovine - Osiguranje izvanugovorne (javne) odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti prema vlastitim djelatnicima - Osiguranje profesionalne / ugovorne odgovornosti - Osiguranje od menadžerske odgovornosti - Osiguranje od odgovornosti operatora bespilotne letjelice za štete nanesene trećim osobama - Osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) - Osiguranje naknade plaće zaposlenim radnicima za vrijeme privremene nesposobnosti za rad (Bolovanja) - Obvezno osiguranje od automobilske odgovornosti, i osiguranje od posljedica nesretnog slučaja (nezgode) za vozača, putnike i radnike - Osiguranje automobilskog kaska
Interne Kennung: E-VV_03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje usluga osiguranja imovine, vozila, osoba i odgovornosti naručitelja te ostalih ugovorenih vrsta osiguranja, u skladu sa uvjetima propisanim dokumentacijom o nabavi i troškovnikom, za razdoblje od 24 mjeseca.