2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-hardware
Beschreibung: Levering van ict-hardware €300.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Leverancier voor de duur van twee (2) jaren met de mogelijkheid om tweemaal te verlengen met maximaal 12 maanden per keer voor het leveren van ICT-hardware. De beoogde startdatum is 1 september 2026.