2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enterprise Service Bus (ESB)
Beschreibung: Aanbestedende Dienst zoekt een partner voor het leveren, implementeren en ondersteunen van een Enterprise Service Bus (ESB). De AD schat in dat de financiële omvang ligt in de ordegrootte van circa 250,000,- euro over een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: 3930852
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel ESB
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Het opdelen in percelen is niet doelmatig en logisch. De scope kent een sterke technische samenhang en waardoor splitsing zou leiden tot risico’s ten aanzien van de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening én ten aanzien van de opvolgende werking van de losse componenten en functionaliteiten. Marktonderzoek laat verder zien dat het geheel van de scope niet beperkend werkt voor de markt en het MKB niet onnodig benadeelt. Aanbestedende Dienst zoekt een partner voor het leveren, implementeren en ondersteunen van een Enterprise Service Bus. Deze aanbesteding betreft één perceel. De aanbesteding is niet verder verdeeld in percelen. Het opdelen in percelen is niet doelmatig en logisch.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging