504293-2026 - Wettbewerb
Polen – Spektrometer – "Dostawa urządzeń do badania właściwości fizykochemicznych oraz interakcji białek rekombinowanych"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Dostawa urządzeń do badania właściwości fizykochemicznych oraz interakcji białek rekombinowanych"
Beschreibung3. Opis przedmiotu zamówienia 3.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń do badania właściwości fizykochemicznych oraz interakcji białek rekombinowanych do siedziby Zamawiającego. Szczegółowa lokalizacja dostaw określa treść umowy stanowiący załącznik 7 do SWZ. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części, tj: a) część nr 1 – Urządzenie do pomiaru oddziaływań makrocząsteczek metodą interferometrii biowarstwy (BLI) – 1 szt. b) część nr 2 – Urządzenie do pomiaru stabilności białek metodą nanoróżnicowej fluorymetrii skaningowej (nanoDSF) - 1 szt. c) część nr 3 – Urządzenie do pomiaru wielkości cząstek/potencjału zeta w oparciu o metodę dynamicznego rozpraszania światła (DLS) – 1 szt. 3.3. Pod pojęciem dostawy należy rozumieć dostarczenie oryginalnego, fabrycznie nowego sprzętu do siedziby Zamawiającego. 3.4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, bądź druga bądź kilka części przedmiotu zamówienia. 3.5. Szczegółowy opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.6. Złożenie oferty na urządzenie nie spełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty. 3.7. Pod pojęciem dostawy należy rozumieć dostarczenie oryginalnego, fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu do siedziby Zamawiającego, montaż, instalację, kalibrację, uruchomienie, pozytywny odbiór uruchomionego urządzenia. Koszt transportu wraz z ubezpieczeniem ponosi Wykonawca. Do dostarczonego sprzętu Wykonawca ma obowiązek załączenia wszystkich instrukcji obsługi oraz instrukcji serwisowej (jeśli występuje).
Interne KennungZP 502/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens2.1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 oraz art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej „Ustawą".
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa urządzeń do badania właściwości fizykochemicznych oraz interakcji białek rekombinowanych
Beschreibunga) część nr 1 – Urządzenie do pomiaru oddziaływań makrocząsteczek metodą interferometrii biowarstwy (BLI) – 1 szt.
Interne KennungCzęść nr 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Beschreibungczęść nr 2 – Urządzenie do pomiaru stabilności białek metodą nanoróżnicowej fluorymetrii skaningowej (nanoDSF) - 1 szt.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
Beschreibungczęść nr 3 – Urządzenie do pomiaru wielkości cząstek/potencjału zeta w oparciu o metodę dynamicznego rozpraszania światła (DLS) – 1 szt.
Interne KennungCzęśc nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften