504294-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – PROVÁDĚNÍ ÚDRŽBY A OBNOVY SVISLÉHO A VODOROVNÉHO DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ NA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍCH NA ÚZEMÍ STATUTÁRNÍHO MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROVÁDĚNÍ ÚDRŽBY A OBNOVY SVISLÉHO A VODOROVNÉHO DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ NA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍCH NA ÚZEMÍ STATUTÁRNÍHO MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržby a obnovy svislého a vodorovného dopravního značení na místních komunikacích v Českých Budějovicích. Předmět plnění veřejné zakázky je realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 48 měsíců trvání rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung19886-2021
Interne Kennung21057
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 45233290 Installation von Straßenschildern, 34922100 Straßenmarkierungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 34922100 Straßenmarkierungen, 45233290 Installation von Straßenschildern
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v rámcové servisní dohodě.