See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van voeding en niet voeding
Beschreibung: Leveren van voeding en niet voeding
Interne Kennung: PPP2BG-4/6004/2026/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vlees en vleeswaren
Beschreibung: Perceel 1 bestaat uit vers (geen diepvries) vlees en vleeswaren. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. In de inventaris wordt rekening gehouden met dagprijzen volgens de datum van indienen van de offerte. De opdrachtgever verwacht dat het vlees van hoogstaande kwaliteit is. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is, in de kolom “land van oorsprong”. Het staat de opdrachtgever vrij deze dagprijzen ten alle tijden af te toetsen aan de marktprijzen van dat moment. Indien hier een grote discrepantie op is, behoudt de opdrachtgever zich het recht prijsverantwoording op te vragen of facturen te weigeren.
Interne Kennung: 2026/002_1
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Groenten en fruit
Beschreibung: Perceel 2 bestaat uit verse (geen diepvries) groenten en fruit. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. In de inventaris wordt rekening gehouden met dagprijzen volgens de datum van indienen van de offerte. De opdrachtgever verwacht dat het fruit en de groenten van hoogstaande kwaliteit zijn. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is, in de kolom “land van oorsprong”. Het staat de opdrachtgever vrij deze dagprijzen ten alle tijden af te toetsen aan de marktprijzen van dat moment. Indien hier een grote discrepantie opzit behoudt de opdrachtgever zich het recht prijsverantwoording op te vragen of facturen te weigeren.
Interne Kennung: 2026/002 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Vis en bereidingen
Beschreibung: Perceel 3 bestaat uit verse (geen diepvries) vis en bereidingen. Deze moeten van goede kwaliteit zijn, dit zal regelmatig door de eetwareninspectie worden gecontroleerd. De inschrijver dient zijn inventaris in met dagprijzen. De opdrachtgever verwacht dat de vis van hoogstaande kwaliteit is. De inschrijver toont daarom in zijn offerte aan dat de oorsprong gekend en betrouwbaar is, in de kolom “land van oorsprong”.
Interne Kennung: 2026/002 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Dranken
Beschreibung: Perceel 4 bestaat uit dranken. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Snacks, zoetwaren en bakkerij
Beschreibung: Perceel 5 bestaat uit snacks, zoetwaren en bakkerij. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_5
Los: LOT-0006
Titel: Sauzen en oliën
Beschreibung: Perceel 6 bestaat uit sauzen en oliën. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_6
Los: LOT-0007
Titel: Zuivel, eieren en kaas
Beschreibung: Perceel 7 bestaat uit zuivel, eieren en kaas. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_7
Los: LOT-0008
Titel: Droge voeding en kruidenierswaren
Beschreibung: Perceel 8 bestaat uit droge voeding en kruidenierswaren. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_8
Los: LOT-0009
Titel: Non-food en schoonmaak
Beschreibung: Perceel 9 bestaat uit non-food en schoonmaak. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_9
Los: LOT-0010
Titel: Diepvries
Beschreibung: Perceel 10 bestaat uit diepvriesproducten. De producten die besteld kunnen worden, staan opgelijst in de inventaris. De inventaris is niet limitatief. De inschrijver dient zijn inventaris in met vaste prijzen (1-jaarlijkse prijsherziening). Wanneer een productomschrijving een specifieke portionering vermeldt, is dit gebaseerd op historische aankopen. Deze portioneringen zijn indicatief, maar de inschrijver tracht deze zo dicht mogelijk te benaderen voor een correcte prijsvergelijking. Indien de aangeboden producten hiervan afwijken door een andere beschikbare portionering, wordt dit duidelijk opgenomen in de inventaris en eveneens vermeld in de offerte, in de kolom “afwijkende portionering”. Bij manco’s stelt de opdrachtnemer een alternatief voor, geeft deze de prijs voor het alternatief en levert hij deze na goedkeuring van de besteller.
Interne Kennung: 2026/002_10