See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie usług lekarskich
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie usług lekarskich w Poradni Chirurgicznej, Poradni Chirurgicznej połączone z pełnieniem funkcji Kierownika oraz w Poradni Endoskopii
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121300 Dienstleistungen von Chirurgen
5. Los
Los: LOT-0001