2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbi objektā 2304 Massachusetts Ave., NW Washington DC Amerikas Savienotajās valstīs
Beschreibung: Projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbi objektā 2304 Massachusetts Ave., NW Washington DC Amerikas Savienotajās valstīs
Interne Kennung: VNĪ 2026/7/2-11/AK-53
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000