504335-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – SVA/4620-362/2026 - Dostawa fabrycznie nowej, przemysłowej wycinarki plazmowej CNC wraz z kompletnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz montażem i uruchomieniem przeznaczonej dla Działu Produkcji w Jarosławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-362/2026 - Dostawa fabrycznie nowej, przemysłowej wycinarki plazmowej CNC wraz z kompletnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz montażem i uruchomieniem przeznaczonej dla Działu Produkcji w Jarosławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, przemysłowej wycinarki plazmowej CNC o polu roboczym 2000 × 6000 mm, wyposażonej w przedłużoną belkę portalu, kompletny układ jezdny, suport plazmowy, agregat plazmowy wysokiej gęstości energii, stół sekcyjny, filtrowentylator oraz oprogramowanie CAD/CAM, wraz z montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem personelu Zamawiającego.
Interne Kennung: SVA/4620-362/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001