2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 3 agregatów prądotwórczych dla przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota
Beschreibung: Dostawa nowego, wolnostojącego agregatu prądotwórczego o mocy 200kVA, zasilanego silnikiem wysokoprężnym (diesel) wraz ze zbiornikiem na paliwo o pojemności: 999 litrów i jego zamontowanie i uruchomienie, montaż nowego agregatu wraz ze zbiornikiem i oprzyrządowaniem i jego uruchomienie wraz ze zgłoszeniem i uzgodnieniem z właściwym Zakładem Energetycznym warunków podłączenia agregatu do sieci energetycznej obsługującej Przychodnię przy ul. Szczęśliwicka 36 w Warszawie. Dostawa nowego, wolnostojącego agregatu prądotwórczego o mocy 100kVA, zasilanego silnikiem wysokoprężnym (diesel) wraz ze zbiornikiem na paliwo, montaż i uruchomienie wraz ze zgłoszeniem i uzgodnieniem z właściwym Zakładem Energetycznym warunków podłączenia agregatu do sieci energetycznej obsługującej Przychodnię przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie. Dostawa nowego, wolnostojącego agregatu prądotwórczego o mocy 100kVA, zasilanego silnikiem wysokoprężnym (diesel) wraz ze zbiornikiem na paliwo, montaż i uruchomienie wraz ze zgłoszeniem i uzgodnieniem z właściwym Zakładem Energetycznym warunków podłączenia agregatu do sieci energetycznej obsługującej Przychodnię przy ul. Skarżyńskiego 1 w Warszawie. Demontaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kVA wraz z oprzyrządowaniem i zbiornikiem na paliwo znajdującego się pod adresem Przychodni przy ul. Szczęśliwickiej 36 w Warszawie wraz z całą infrastrukturą elektryczną i zabezpieczenie zdemontowanego agregatu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące w ramach Projektu grantowego, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 10. Zamawiający przewiduje obowiązkową wizję lokalną.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy