See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. do obiektów zamawiających uczestniczących w Grupie Zakupowej Energii Elektrycznej Gminy Miasta Tychy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż (dostawa) energii elektrycznej (i odkup energii elektrycznej wytworzonej w instalacji OZE zamawiających) w rozumieniu ustawy Prawo Energetyczne na potrzeby wspólnych zamawiających o łącznym wolumenie 30 746,43 MWh, liczbie punktów poboru według załącznika nr 2_1 do SWZ w okresie dostaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 446713-2025
Interne Kennung: PZP.271.35.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001