504422-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel für den Respirationstrakt – Dostawa dostawę produktu leczniczego Ozymertynib określony w 2 pakietach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dostawę produktu leczniczego Ozymertynib określony w 2 pakietach.
BeschreibungZamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną liczbę pakietów: Pakiet Nr 1: Ozymertynib, tabletki powlekane; 40 mg; 30 tabl., op. 120;. Pakiet Nr 2: Ozymertynib, tabletki powlekane; 80 mg; 30 tabl., op. 1200.
Interne KennungAP.26.68.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa produktu leczniczego Ozymertynib określony w 2 pakietach - Pakiet Nr 1.
BeschreibungPakiet Nr 1: Ozymertynib, tabletki powlekane; 40 mg; 30 tabl., op. 120;.
Interne KennungAP.26.68.2026/1
LosLOT-0002
TitelDostawa produktu leczniczego Ozymertynib określony w 2 pakietach - Pakiet Nr 2.
BeschreibungPakiet Nr 2: Ozymertynib, tabletki powlekane; 80 mg; 30 tabl., op. 1200.
Interne KennungAP.26.68.2026/2