2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie, dostawę i instalację kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-392, przy ul. Czerwone Maki 98. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.201.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-392, przy ul. Czerwone Maki 98. 2.Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.