50446-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Usługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów
BeschreibungUsługa serwisowania, obsługiwania i naprawy pojazdów Część nr 1 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa autobusów pasażerskich Część nr 2 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych Część nr 3 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli Część nr 4 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych Część nr 5 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych Część nr 6 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa kołowych ciągników siodłowych, z naczepami niskopodwoziowymi Część nr 7 – serwisowanie obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych z Inowrocławia i okolic Część nr 8 – serwisowanie obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych z Inowrocławia i okolic Część nr 9 - serwisowanie obsługiwanie i naprawa pojazdów z Garnizonu Włocławek
Vorherige Bekanntmachung739278-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen, 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen, 50115000 Reparatur und Wartung von Motorrädern, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa autobusów pasażerskich
BeschreibungSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa autobusów pasażerskich. Orientacyjna ilość pojazdów - 10 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp w postaci maksymalnego zwiększenia wartości brutto Umowy o 100% w stosunku do zamówienia podstawowego. 2. Prawo opcji będzie realizowane: - na takich samych warunkach jak wykonanie zakresu podstawowego przedmiotu zamówienia; - jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zwiększenia zamówienia w stosunku do zamówienia podstawowego; - w terminie obowiązywania umowy; - poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia; - podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będzie cena wskazana w ofercie Wykonawcy. 3. Zamawiający z siedmiodniowym wyprzedzeniem powiadomi Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji. 4 .Zamawiający zastrzega sobie, iż zakres części umowy, określonej jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 5. Prawo opcji będzie realizowane sukcesywnie, do momentu wykorzystania środków przewidywanych na jego realizację.
LosLOT-0002
TitelSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych
BeschreibungSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych. Orientacyjna ilość pojazdów - 86 szt.
LosLOT-0003
TitelSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli
BeschreibungSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli. Orientacyjna ilość pojazdów - 24 szt.
LosLOT-0004
TitelSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych
BeschreibungSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa samochodów ciężarowych ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych . Orientacyjna ilość pojazdów - 372 szt.
LosLOT-0005
TitelSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych
BeschreibungSerwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych . Orientacyjna ilość pojazdów - 8 szt.