504471-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Dodávky kancelářského papíru pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kancelářského papíru pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky bude uzavření dvou (2) rámcových dohod na zajištění komplexních dodávek kancelářského papíru (A3, A4, A5 a A6) s poskytnutím a bez poskytnutí náhradního plnění pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu dvaceti čtyř (24) po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb. Součástí předmětu plnění bude i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Podrobnosti budou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungCSN 1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky kancelářského papíru pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy s náhradním plněním
BeschreibungZajištění komplexních dodávek kancelářského papíru (A3, A4, A5 a A6) s poskytnutím náhradního plnění pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu dvaceti čtyř (24) po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb. Součástí předmětu plnění bude i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Podrobnosti budou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungCSN 1/2025 (1)
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 a 3 zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody pro 1. a 2. část.
LosLOT-0002
TitelDodávky kancelářského papíru pro potřeby příspěvkových organizací hl. m. Prahy bez náhradního plnění
BeschreibungZajištění komplexních dodávek kancelářského papíru (A3, A4, A5 a A6) bez poskytnutí náhradního plnění pro potřeby příspěvkových organizací HMP ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu dvaceti čtyř (24) po sobě jdoucích měsíců. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb. Součástí předmětu plnění bude i doprava do místa plnění, balení zboží standardním způsobem a vykládka z dopravního prostředku, to vše dle zadávacích podmínek. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungCSN 1/2025 (2)