2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Witonia"
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Witonia 3.2 Krótki opis przedmiotu zamówienia. 3.2.1. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo niezamieszkałych na terenie Gminy Witonia obejmującej odbiór odpadów od: - właścicieli nieruchomości zamieszkałych: zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna - 848 - nieruchomości niezamieszkałych - 19 - z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 3.2.2. Zorganizowania i prowadzenia punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK). 3.2.3. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z załącznika nr 10 i 11 do SWZ w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych, pojemniki na szkło oraz pojemniki na bioodpady, nieodpłatnie na okres trwania umowy (odbiór pojemnika powinien być potwierdzony podpisem właściciela lub zarządcy nieruchomości). 3.2.4. Dostarczeniu do nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych wg załącznika nr 10 i 11 do SWZ worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. UWAGA! System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej oraz odpadów pochodzących z cmentarzy. Należy przestrzegać postanowień Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 2 do SWZ., - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8 do SWZ Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie z podziałem na: 1) selektywnie zebrane odpady komunalne 2) odpady komunalne pozostałe po segregacji (zmieszane), zbierane do pojemników, odbiór zgodnie z harmonogramem 3) odpady komunalne wielkogabarytowe tj. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony (ograniczenie do 4 sztuk rocznie od nieruchomości zamieszkałej), meble, kołdry, materace, wyposażenie wnętrz - odbiór zgodnie z harmonogramem w formie tzw. „wystawek” 4) odpady budowlane i rozbiórkowe do ilości 50 kg rocznie od jednej zamieszkałej osoby na terenie nieruchomości zgłoszonej w „deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi” - dostarczane we własnym zakresie przez mieszkańca i przyjmowane nieodpłatnie na PSZOK. 5) pozostałe odpady budowlane i rozbiórkowe powyżej ustalonego limitu wagowego będą przyjmowane na PSZOK odpłatnie lub odbierane odpłatnie przez Wykonawcę na zgłoszenie przez właściciela nieruchomości. 6) odzież i tekstylia – dostarczane na PSZOK przez mieszkańca lub odbierane w wiosennej zbiórce gabarytów w formie tzw. „wystawek” w workach zakupionych przez mieszkańca na jego koszt.
Vorherige Bekanntmachung: 314774-2026
Interne Kennung: PO.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Witonia 3.2 Krótki opis przedmiotu zamówienia. 3.2.1. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo niezamieszkałych na terenie Gminy Witonia obejmującej odbiór odpadów od: właścicieli nieruchomości zamieszkałych: - zabudowa jednorodzinna - 848 - zabudowa wielorodzinna – 3 - nieruchomości niezamieszkałe - 19 z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 3.2.2. Zorganizowania i prowadzenia punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK). 3.2.3. Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z załącznika nr 10 i 11 do SWZ w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych i pojemniki na szkło nieodpłatnie na okres trwania umowy (odbiór pojemnika powinien być potwierdzony podpisem właściciela lub zarządcy nieruchomości). 3.2.4. Dostarczeniu do nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych wg załącznika nr 10 i 11 do SWZ worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Należy przestrzegać postanowień Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 2 do SWZ., - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 8 do SWZ Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie z podziałem na: 1) selektywnie zebrane odpady komunalne 2) odpady komunalne pozostałe po segregacji (zmieszane), zbierane do pojemników, odbiór zgodnie z harmonogramem 3) odpady komunalne wielkogabarytowe tj. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony (ograniczenie do 4 sztuk rocznie od nieruchomości zamieszkałej), meble, kołdry, materace, wyposażenie wnętrz - odbiór zgodnie z harmonogramem w formie tzw. „wystawek” 4) odpady budowlane i rozbiórkowe do ilości 50 kg rocznie od jednej zamieszkałej osoby na terenie nieruchomości zgłoszonej w „deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi” - dostarczane we własnym zakresie przez mieszkańca i przyjmowane nieodpłatnie na PSZOK. 5) pozostałe odpady budowlane i rozbiórkowe powyżej ustalonego limitu wagowego będą przyjmowane na PSZOK odpłatnie lub odbierane odpłatnie przez Wykonawcę na zgłoszenie przez właściciela nieruchomości. 6) odzież i tekstylia – dostarczane na PSZOK przez mieszkańca lub odbierane w wiosennej zbiórce gabarytów w formie tzw. „wystawek” w workach zakupionych przez mieszkańca na jego koszt.
Menge: 1