2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o.o., w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2029r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (PPE) wskazanych w Załączniku nr 1 do SWZ, o łącznym szacowanym wolumenie 3 832,864 MWh w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2029 r.; ZNAK SPRAWY: PZP-225_04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (PPE) wskazanych w Załączniku nr 1 do SWZ, o łącznym szacowanym wolumenie 3 832,864 MWh w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2029 r.
Interne Kennung: PZP-225_04/2026