See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, mleka i przetworów mlecznych, pieczywa i wyrobów cukierniczych, jaj, ryb.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, mleka i przetworów mlecznych, pieczywa i wyrobów cukierniczych, jaj, ryb.
Vorherige Bekanntmachung: 659887-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z:TZ-280-112/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 03142500 Eier, 03311000 Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa różnych artykułów spożywczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów spożywczych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/1 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa jaj kurzych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jaj kurzych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/2 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mięsa drobiowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa drobiowego. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/3 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa wieprzowego i wołowego. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/4 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa mleka i przetworów mlecznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/5 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/6 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa ryb.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/7 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 7
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wędlin wieprzowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin wieprzowych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/8 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 8
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse