504572-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Design&build k Modernizaci areálu letního stadionu ve Dvoře Králové nad Labem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDesign&build k Modernizaci areálu letního stadionu ve Dvoře Králové nad Labem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba fotbalové tribuny se šatnami v rámci modernizace stávajícího letního atletického a fotbalového stadionu na nábřeží Jiřího Wolkera zadávaná tzv. formou Design & Build (Navrhni a Postav), tedy nahrazení stávající nevyhovující fotbalové tribuny novým objektem, který bude nejen tribunou s kapacitou cca 300 diváků, ale především dostatečným moderním zázemím pro kluby fotbalu a atletiky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungzakázka