2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZÁMEK DOKSY – MUZEUM ČTYŘLÍSTKU, II. ETAPA
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních úprav stávajícího objektu Zámku Doksy a dodávka dekorací a vybavení. Dotčené prostory zámku budou nově užívány jako muzeum Čtyřlístku pro malé i dospělé návštěvníky. Veřejná zakázka je v souladu s § 18 a § 35 ZZVZ členěna na části dle příslušné klasifikace CPV na stavební práce a dodávky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software), 45000000 Bauarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ - stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je provedení stavebních úprav části stávajícího objektu Zámku Doksy.
Interne Kennung: 1. část
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost přiměřeného prodloužení termínu realizace zakázky, a to maximálně o dobu trvání níže popsaných událostí, okolností či prodlev, popř. o dobu trvání či odstraňování jejich následků z následujících důvodů a za níže uvedených podmínek: • z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce); • realizace změn závazku dle § 222 ZZVZ, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace veřejné zakázky. • v případě realizace vyhrazených změn závazku ve vztahu k rozsahu díla VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K ROZSAHU DÍLA Zadavatel si vyhrazuje možnost rozšíření závazku ze smlouvy o dílo pro 1. část VZ - stavební práce v následujícím případě: • rozšíření předmětu díla o opravu konstrukce stropů nad 3. NP v případě, že budou po zahájení stavebních prací zjištěny poruchy konstrukce.
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ - dodávka dekorací a vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka dekorací a vybavení do prostor zámku dotčených stavebními úpravami, a to včetně jejich dopravy, instalace a montáže.
Interne Kennung: 2. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost přiměřeného prodloužení termínu realizace zakázky, a to maximálně o dobu trvání níže popsaných událostí, okolností či prodlev, popř. o dobu trvání či odstraňování jejich následků z následujících důvodů a za níže uvedených podmínek: • z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce); • realizace změn závazku dle § 222 ZZVZ, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace veřejné zakázky.