2. Verfahren
Verfahren
Titel: PK Kosení travních porostů v Plzeňském kraji oblast sever
Beschreibung: Jedná se o odstraňování travního porostu strojním a ručním sečením na silničním pozemku silnic I/20, I/21, I/26 a I/27 v Plzeňském kraji oblasti sever.
Interne Kennung: 06EU-006771
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, která bude určena znalecky. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.