504618-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego według II części: Część I – dostawa 2 termocyklerów Część II – dostawa aparatu do elektroforezy białek z zasilaczem i kompatybilnym aparatem do transferu białek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego według II części: Część I – dostawa 2 termocyklerów Część II – dostawa aparatu do elektroforezy białek z zasilaczem i kompatybilnym aparatem do transferu białek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, według części: 1) Część I – dostawa 2 termocyklerów, zgodnie z tabelą nr 1 opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ, 2) Część II – dostawa aparatu do elektroforezy białek z zasilaczem i kompatybilnym aparatem do transferu białek, zgodnie z tabelą nr 2 opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części I-II. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 167A. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.130.2025.ER
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego według II części: Część I – dostawa 2 termocyklerów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, według części: Część I – dostawa 2 termocyklerów, zgodnie z tabelą nr 1 opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ, 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części I. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 167A. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.130.2025.ER - część I
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego według II części: Część II – dostawa aparatu do elektroforezy białek z zasilaczem i kompatybilnym aparatem do transferu białek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, według części: Część II – dostawa aparatu do elektroforezy białek z zasilaczem i kompatybilnym aparatem do transferu białek, zgodnie z tabelą nr 2 opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części II. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 167A. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.130.2025.ER - część II