504638-2026 - Wettbewerb
Polen – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Xerox i OKI dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Xerox i OKI dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących firmy OKI i XEROX. Jest to asortyment powszechnie dostępny. Podział zamówienia na części byłby nieekonomiczny i niekorzystny ze względów organizacyjnych 2.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 2.1. Specyfikacja cenowa – załącznik nr 2. do SWZ 2.2. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 5. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 7. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 8. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 28.10.2026 r. 11. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne KennungDZ/DZ-381-1-50/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30124100 Fuser
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Xerox i OKI
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1.1. Specyfikacja cenowa – załącznik nr 2 do SWZ 1.2. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.