2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perimeterhekwerk en -beveiliging
Beschreibung: Het werk omvat het realiseren van een dubbele beveiligingsring rondom de perimeter van de Pompekliniek, Langdurige Forensisch Psychiatrische Zorg (LFPZ) locatie Zeeland (Brabant). - Het organiseren en communiceren van een projectuitvoeringsplan. - Het voorbereiden en treffen van beveiligingsmaatregelen. - Het demonteren slopen van oude hekwerken en beveiligingssystemen. - Het produceren, leveren en plaatsen hekwerken en de vouwpoort(en). - Leveren en monteren snelvouwdeur (vier stuks) - Leveren en plaatsen van en Tourniquet - Grond- en terreinwerk, glasvezelverbindingen en elektrotechnisch installatiewerk. - 12 maanden onderhoudstermijn
Interne Kennung: 99246052
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten