2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego 3750 urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach i Centrali ZUS w podziale na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego 3750 urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach i Centrali ZUS w zakresie realizacji: Część 1 zamówienia - dla Centrali ZUS, Oddziału ZUS w Białymstoku, Oddziału ZUS w Biłgoraju, Oddziału ZUS w Lublinie, I Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Płocku, Oddziału ZUS w Radomiu, Oddziału ZUS w Siedlcach, I Oddziału ZUS w Warszawie, II Oddziału ZUS w Warszawie, III Oddziału ZUS w Warszawie, Część 2 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bielsku - Białej, Oddziału ZUS w Chrzanowie, Oddziału ZUS w Jaśle, Oddziału ZUS w Kielcach, Oddziału ZUS w Krakowie, Oddziału ZUS w Nowym Sączu, Oddziału ZUS w Rybniku, Oddziału ZUS w Rzeszowie, Oddziału ZUS w Sosnowcu, Oddziału ZUS w Tarnowie, Część 3 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Chorzowie, Oddziału ZUS w Częstochowie, Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., Oddziału ZUS w Legnicy, Oddziału ZUS w Opolu, Oddziału ZUS w Ostrowie Wlkp., I Oddziału ZUS w Poznaniu, II Oddziału ZUS w Poznaniu, Oddziału ZUS w Wałbrzychu, Oddziału ZUS we Wrocławiu, Oddziału ZUS w Zabrzu, Oddziału ZUS w Zielonej Górze, Część 4 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, Oddziału ZUS w Elblągu, Oddziału ZUS w Gdańsku, Oddziału ZUS w Koszalinie, II Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Olsztynie, Oddziału ZUS w Pile, Oddziału ZUS w Słupsku, Oddziału ZUS w Szczecinie, Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim, Oddziału ZUS w Toruniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: 580000.271.2.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia - dla Centrali ZUS, Oddziału ZUS w Białymstoku, Oddziału ZUS w Biłgoraju, Oddziału ZUS w Lublinie, I Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Płocku, Oddziału ZUS w Radomiu, Oddziału ZUS w Siedlcach, I Oddziału ZUS w Warszawie, II Oddziału ZUS w Warszawie, III Oddziału ZUS w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach i Centrali ZUS w zakresie realizacji: Część 1 zamówienia - dla Centrali ZUS, Oddziału ZUS w Białymstoku, Oddziału ZUS w Biłgoraju, Oddziału ZUS w Lublinie, I Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Płocku, Oddziału ZUS w Radomiu, Oddziału ZUS w Siedlcach, I Oddziału ZUS w Warszawie, II Oddziału ZUS w Warszawie, III Oddziału ZUS w Warszawie, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał osoby realizujące przedmiot umowy w zakresie czynności polegających na serwisowaniu urządzeń drukujących objętych przedmiotem umowy, tj. prowadzących naprawy oraz dokonujących wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy (t. j. Dz. U z 2025 r., poz. 227 ze zm.) za wynagrodzeniem w wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę – ustalone na podstawie art. 6 – 8 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1773 ze zm.) w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy. Wymagania co do weryfikacji obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę oraz sankcje z tego tytułu zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bielsku - Białej, Oddziału ZUS w Chrzanowie, Oddziału ZUS w Jaśle, Oddziału ZUS w Kielcach, Oddziału ZUS w Krakowie, Oddziału ZUS w Nowym Sączu, Oddziału ZUS w Rybniku, Oddziału ZUS w Rzeszowie, Oddziału ZUS w Sosnowcu, Oddziału ZUS w Tarnowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach ZUS w zakresie realizacji: Część 2 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bielsku - Białej, Oddziału ZUS w Chrzanowie, Oddziału ZUS w Jaśle, Oddziału ZUS w Kielcach, Oddziału ZUS w Krakowie, Oddziału ZUS w Nowym Sączu, Oddziału ZUS w Rybniku, Oddziału ZUS w Rzeszowie, Oddziału ZUS w Sosnowcu, Oddziału ZUS w Tarnowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał osoby realizujące przedmiot umowy w zakresie czynności polegających na serwisowaniu urządzeń drukujących objętych przedmiotem umowy, tj. prowadzących naprawy oraz dokonujących wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy (t. j. Dz. U z 2025 r., poz. 227 ze zm.) za wynagrodzeniem w wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę – ustalone na podstawie art. 6 – 8 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1773 ze zm.) w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy. Wymagania co do weryfikacji obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę oraz sankcje z tego tytułu zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Chorzowie, Oddziału ZUS w Częstochowie, Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., Oddziału ZUS w Legnicy, Oddziału ZUS w Opolu, Oddziału ZUS w Ostrowie Wlkp., I Oddziału ZUS w Poznaniu, II Oddziału ZUS w Poznaniu, Oddziału ZUS w Wałbrzychu, Oddziału ZUS we Wrocławiu, Oddziału ZUS w Zabrzu, Oddziału ZUS w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach ZUS w zakresie realizacji: Część 3 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Chorzowie, Oddziału ZUS w Częstochowie, Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp., Oddziału ZUS w Legnicy, Oddziału ZUS w Opolu, Oddziału ZUS w Ostrowie Wlkp., I Oddziału ZUS w Poznaniu, II Oddziału ZUS w Poznaniu, Oddziału ZUS w Wałbrzychu, Oddziału ZUS we Wrocławiu, Oddziału ZUS w Zabrzu, Oddziału ZUS w Zielonej Górze Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał osoby realizujące przedmiot umowy w zakresie czynności polegających na serwisowaniu urządzeń drukujących objętych przedmiotem umowy, tj. prowadzących naprawy oraz dokonujących wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy (t. j. Dz. U z 2025 r., poz. 227 ze zm.) za wynagrodzeniem w wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę – ustalone na podstawie art. 6 – 8 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1773 ze zm.) w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy. Wymagania co do weryfikacji obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę oraz sankcje z tego tytułu zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, Oddziału ZUS w Elblągu, Oddziału ZUS w Gdańsku, Oddziału ZUS w Koszalinie, II Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Olsztynie, Oddziału ZUS w Pile, Oddziału ZUS w Słupsku, Oddziału ZUS w Szczecinie, Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim, Oddziału ZUS w Toruniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi 3 letniego serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących Kyocera ECOSYS M2040dn w Oddziałach ZUS w zakresie realizacji: Część 4 zamówienia – dla Oddziału ZUS w Bydgoszczy, Oddziału ZUS w Elblągu, Oddziału ZUS w Gdańsku, Oddziału ZUS w Koszalinie, II Oddziału ZUS w Łodzi, Oddziału ZUS w Olsztynie, Oddziału ZUS w Pile, Oddziału ZUS w Słupsku, Oddziału ZUS w Szczecinie, Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim, Oddziału ZUS w Toruniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załącznik nr 10 do SWZ, a warunki realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji umowy Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał osoby realizujące przedmiot umowy w zakresie czynności polegających na serwisowaniu urządzeń drukujących objętych przedmiotem umowy, tj. prowadzących naprawy oraz dokonujących wymiany materiałów eksploatacyjnych na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy (t. j. Dz. U z 2025 r., poz. 227 ze zm.) za wynagrodzeniem w wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę – ustalone na podstawie art. 6 – 8 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1773 ze zm.) w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy. Wymagania co do weryfikacji obowiązku zatrudnienia na umowę o pracę oraz sankcje z tego tytułu zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 11 do SWZ.