504696-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kurznachrichtendienste (SMS) – Poskytování služeb SMS brány
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb SMS brány
BeschreibungÚčelem této veřejné zakázky je zajištění služby vysokokapacitní SMS brány. Zadavatel využívá SMS zprávy pro zajištění komunikace s pacienty (připomenutí termínu návštěvy, změny termínů návštěvy, e-recepty apod.) a zaměstnanci (hromadné zasílání informací, upozornění, hlášení z informačních systémů apod.).
Interne KennungPZ-2025-0000718
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
5. Los
LosLOT-0001