2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej w 2027 r.
Beschreibung: Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej, na następujących liniach komunikacyjnych: Linia nr 1 – Międzyrzec Podlaski – Zasiadki – Międzyrzec Podlaski, Linia nr 2 – Międzyrzec Podlaski – Strzakły, Linia nr 3 – Terespol – Janów Podlaski, Linia nr 4 – Kodeń – Terespol, Linia nr 5 – Droblin – Biała Podlaska, Linia nr 6 – Ossówka – Biała Podlaska, Linia nr 7 – Sławatycze – Łomazy – Biała Podlaska, Linia nr 8 – Sławatycze – Tuczna – Piszczac – Zalesie – Biała Podlaska, Linia nr 9 – Pratulin – Błonie – Rokitno – Biała Podlaska, Linia nr 10 – Gnojno – Antolin – Janów Podlaski – Biała Podlaska, Linia nr 11 – Biała Podlaska – Dobryń – Terespol, Linia nr 12 – Międzyrzec Podlaski – Kożuszki – Międzyrzec Podlaski, Linia nr 13 – Międzyrzec Podlaski – Witoroż – Biała Podlaska.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Podstawa prawna: art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 285). 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ww. ustawy o publicznym transporcie drogowym. 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy: Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej, na następujących liniach komunikacyjnych: Linia nr 1 – Międzyrzec Podlaski – Zasiadki – Międzyrzec Podlaski, Linia nr 2 – Międzyrzec Podlaski – Strzakły, Linia nr 3 – Terespol – Janów Podlaski, Linia nr 4 – Kodeń – Terespol, Linia nr 5 – Droblin – Biała Podlaska, Linia nr 6 – Ossówka – Biała Podlaska, Linia nr 7 – Sławatycze – Łomazy – Biała Podlaska, Linia nr 8 – Sławatycze – Tuczna – Piszczac – Zalesie – Biała Podlaska, Linia nr 9 – Pratulin – Błonie – Rokitno – Biała Podlaska, Linia nr 10 – Gnojno – Antolin – Janów Podlaski – Biała Podlaska, Linia nr 11 – Biała Podlaska – Dobryń – Terespol, Linia nr 12 – Międzyrzec Podlaski – Kożuszki – Międzyrzec Podlaski, Linia nr 13 – Międzyrzec Podlaski – Witoroż – Biała Podlaska. 4. Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: 02.11.2026 r. 5.Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 6. Zmiana informacji zawartych w ogłoszeniu: zastrzega się możliwość zmiany informacji zawartych w ogłoszeniu, na zasadach określonych w art. 23 ust. 5 ww. ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.