504717-2025 - Ergebnis
Belgien – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Het afsluiten van een verzekering hospitalisatie voor lokaal bestuur Grimbergen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het afsluiten van een verzekering hospitalisatie voor lokaal bestuur Grimbergen
Beschreibung: De opdracht is een opdracht van verzekeringsdiensten. CPV-code: 66000000 – Financiële en verzekeringsdiensten. De opdracht gedetaiilleerd beschreven in de technische bepalingen.
Interne Kennung: PPP06I-1250/5314/2025/1165
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Het afsluiten van een verzekering hospitalisatie voor lokaal bestuur Grimbergen
Interne Kennung: 2025/1165_1