See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexwerkers voor diverse Midwaste-leden
Beschreibung: Aanbestedende dienst CV Midwaste Milieu UA (Midwaste) Poortweg 4 B 2612PA Delft Opdrachtgevers De Opdrachtgevers in deze aanbesteding zijn: - Afvalcombinatie 'De Vallei' Gemeenten BV - Afvalstoffendienst 's-Hertogenbosch - Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex Den Haag - Dar NV Nijmegen - De Meerlanden Holding NV Rijsenhout - Saver NV Roosendaal Opdrachtomschrijving: Deze aanbesteding betreft een Europese openbare procedure voor de inhuur van flexwerkers ten behoeve van diverse leden van Midwaste. De opdracht omvat het ter beschikking stellen van flexwerkers, waarbij de aard, omvang en duur van de inzet kunnen verschillen per deelnemend Midwaste-lid. De specifieke kenmerken en behoeften worden nader toegelicht per perceel. Binnen deze aanbesteding zijn verschillende cao's van toepassing, afhankelijk van het betreffende Midwaste-lid. Opdrachtnemer houdt bij de uitvoering van de overeenkomst rekening met de voor het betreffende Midwaste-lid geldende cao en past, voor zover wettelijk en contractueel van toepassing, de daaruit voortvloeiende arbeidsvoorwaarden toe. Indien sprake is van overname van personeel, wordt verwacht dat de overgenomen medewerkers aansluiten bij de functie-indeling en loonschalen zoals deze binnen het betreffende Midwaste-lid worden gehanteerd. Doel van de opdracht: Met deze aanbesteding beogen de opdrachtgevers per perceel een duurzame samenwerking aan te gaan met een professionele dienstverlener die flexibel kan voorzien in de personeelsbehoefte van de deelnemende Midwaste-leden. Duur raamovereenkomst: De raamovereenkomsten treden in werking op 1 februari 2027 en hebben een initiële looptijd van twee jaar. Opdrachtgever heeft vervolgens de mogelijkheid de raamovereenkomsten viermaal (4) met een periode van twaalf (12) maanden te verlengen. Voor perceel 3 Afvalstoffendienst 's-Hertogenbosch geldt hierop een uitzondering: voor dit perceel bedraagt de verlengingsmogelijkheid tweemaal (2) een periode van twaalf (12) maanden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Afvalcombinatie “de Vallei” gemeenten B.V. BOR
Beschreibung: Afvalcombinatie “de Vallei” gemeenten B.V. Neonstraat 4 6718 WV Ede Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van ACV. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van ACV en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan ACV. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van ACV, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal (4) met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0002
Titel: P2 - Afvalcombinatie “de Vallei” gemeenten B.V. GSB
Beschreibung: Afvalcombinatie “de Vallei” gemeenten B.V. Neonstraat 4 6718 WV Ede Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers en ten behoeve van ACV. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van ACV en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan alle opdrachtnemers dienen te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één of meerdere opdrachtnemers voor het leveren van flexwerkers aan ACV. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van ACV, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0003
Titel: P3 - Afvalstoffendienst 's-Hertogenbosch
Beschreibung: Afvalstoffendienst 's-Hertogenbosch (hierna te noemen AFV) Titaniumlaan 1 5221 CJ 's-Hertogenbosch Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van AFV. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van AFV en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan Afvalstoffendienst 's-Hertogenbosch. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van AFV, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze tweemaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0004
Titel: P4 - Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex
Beschreibung: Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex (hierna te noemen: Avalex) Laan van 's-Gravenmade 9 2495 BD Den Haag Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van Avalex. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van Avalex en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan Regionaal Reinigingsbedrijf Avalex. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van Avalex, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0005
Titel: P5 - Dar NV
Beschreibung: Dar NV Dhr. W.J.H. Kuster Postbus 316 6500 AH Nijmegen Bezoekadres: Kanaalstraat 401 6541 XK Nijmegen Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van Dar NV. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van Dar NV en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan Dar NV. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van Dar NV, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0006
Titel: P6 - De Meerlanden Holding N.V. Rijsenhout
Beschreibung: De Meerlanden Holding N.V. Rijsenhout Mw. A. Kierkels Postbus 391 1430 AJ Aalsmeer Bezoekadres: Aarbergerweg 41 1435 CA Rijsenhout Meerlanden NV Binnen dit perceel worden flexwerkers ingezet ter ondersteuning van de bedrijfsvoering van Meerlanden N.V. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet verschillen gedurende de looptijd van de overeenkomst en zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van Meerlanden. De functies waarvoor flexwerkers kunnen worden ingezet zijn opgenomen in de aanbestedingsstukken. Meerlanden behoudt zich het recht voor gedurende de looptijd functies toe te voegen of te wijzigen, mits deze passen binnen de scope van de raamovereenkomst. Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van Meerlanden. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van Meerlanden en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan Meerlanden. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van Meerlanden, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.
Los: LOT-0007
Titel: P7 - Saver NV
Beschreibung: Saver NV Stepvelden 8 4704 RM Roosendaal Opdracht De opdracht betreft het werven, selecteren en ter beschikking stellen van flexwerkers ten behoeve van Saver. De dienstverlening bestaat uit het leveren van geschikte flexwerkers voor de functies die binnen de scope van deze aanbesteding vallen. De inzet kan betrekking hebben op zowel uitvoerende als ondersteunende functies. De aard, omvang en duur van de inzet zijn afhankelijk van de personeelsbehoefte van Saver en worden per aanvraag of nadere opdracht bepaald. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tijdig leveren van geschikte kandidaten die voldoen aan de gestelde functie-eisen en draagt zorg voor een correcte administratieve en contractuele afhandeling van de inzet. Het Programma van Eisen bevat de minimale vereisten waaraan opdrachtnemer dient te voldoen en deze vereisten gelden als bindende contractuele voorwaarden voor alle nadere opdrachten die voortvloeien uit deze raamovereenkomst. Doel van opdracht Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexwerkers aan Saver. De raamovereenkomst maakt het mogelijk om gedurende de looptijd op efficiënte wijze te voorzien in de tijdelijke personeelsbehoefte van Saver, waarbij kwaliteit, continuïteit, flexibiliteit en een professionele dienstverlening centraal staan. Looptijd De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor opdrachtgever deze viermaal met één (1) jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027.