504779-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego - trzy części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego - trzy części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego – trzy części: Część 1 – dostawa laptopów i stacji dokujących, Część 2 – dostawa komputerów stacjonarnych, Część 3 – dostawa monitorów. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Główny przedmiot zamówienia (CPV: Wspólny Słownik Zamówień Publicznych): 30200000 - Urządzenia komputerowe Pozostałe kody: Część 1 - 30213100-6 - Komputery przenośne 30237000-9 - Części, akcesoria do komputerów Część 2 - 30213300 - Komputer biurkowy Część 3 - 30231300-0 - Monitory ekranowe
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa laptopów i stacji dokujących
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego – Część 1 – dostawa laptopów i stacji dokujących, 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dla części 1 (CPV: Wspólny Słownik Zamówień Publicznych): 30213100-6 - Komputery przenośne 30237000-9 - Części, akcesoria do komputerów 3. Termin realizacji zamówienia podstawowego: Część 1 – dostawa laptopów i stacji dokujących - do 60 dni od dnia zawarcia umowy (zgodnie z oświadczeniem wykonawcy w Formularzu oferty) 4. Termin realizacji zamówienia w ramach prawa opcji: 1) Maksymalny termin dostarczenia przedmiotu zamówienia będzie taki sam jak zaoferowany przez wykonawcę dla zamówienia podstawowego, do 60 dni od dnia zawarcia umowy (zgodnie z oświadczeniem wykonawcy w Formularzu oferty) 2) Uruchomienie prawa opcji następuje poprzez złożenie wykonawcy przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji, w którym wskaże liczbę zamawianych sztuk urządzeń. Zamawiający złoży oświadczenie nie później niż w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Optionen
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI (dotyczy części 1): 1. Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie w ramach realizacji umowy możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na dostawie laptopów i stacji dokujących w maksymalnej liczbie: 1) 30 sztuk laptopów, 2) 30 sztuk stacji dokujących. 2. Sprzęt zaoferowany przez wykonawcę w ramach prawa opcji musi być tym samym sprzętem, który został zaoferowany przez wykonawcę w Formularzu ofertowym w ramach zamówienia podstawowego (ten sam producent i model). 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie przekroczona maksymalna liczba sprzętu, określona w ust. 1. 4. Maksymalny termin dostarczenia przedmiotu zamówienia będzie taki sam jak zaoferowany przez wykonawcę dla zamówienia podstawowego. 5. Uruchomienie prawa opcji następuje poprzez złożenie wykonawcy przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji, w którym wskaże liczbę zamawianych sztuk urządzeń. Zamawiający złoży oświadczenie nie później niż w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6. Za realizację zamówienia uruchomionego w ramach prawa opcji wykonawcy przysługuje wynagrodzenie obliczane na zasadach tożsamych przy ustaleniu wynagrodzenia za realizację zamówienia podstawowego, na podstawie cen jednostkowych wskazanych przez wykonawcę w ofercie. 7. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego. Nieskorzystanie przez zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do zamawiającego.
LosLOT-0002
Titeldostawa komputerów stacjonarnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego – Część 2 – dostawa komputerów stacjonarnych 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dla części 2 (CPV: Wspólny Słownik Zamówień Publicznych): 30213300 - Komputer biurkowy 4. 1. Termin realizacji zamówienia: Część 2 – dostawa komputerów stacjonarnych - do 60 dni od dnia zawarcia umowy (zgodnie z oświadczeniem wykonawcy w Formularzu oferty)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się prawa opcji w części 2 przedmiotowego zamówienia.
LosLOT-0003
Titeldostawa monitorów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego – Część 3 – dostawa monitorów 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia dla części 3 (CPV: Wspólny Słownik Zamówień Publicznych): 30231300-0 - Monitory ekranowe 4. Termin realizacji zamówienia podstawowego: Część 3 – dostawa monitorów - do 60 dni od dnia zawarcia umowy (zgodnie z oświadczeniem wykonawcy w Formularzu oferty) 5.Termin realizacji zamówienia w ramach prawa opcji: 1) Maksymalny termin dostarczenia przedmiotu zamówienia będzie taki sam jak zaoferowany przez wykonawcę dla zamówienia podstawowego, do 60 dni od dnia zawarcia umowy (zgodnie z oświadczeniem wykonawcy w Formularzu oferty) 2) Uruchomienie prawa opcji następuje poprzez złożenie wykonawcy przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji, w którym wskaże liczbę zamawianych sztuk urządzeń. Zamawiający złoży oświadczenie nie później niż w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI (dotyczy części 3): 1. Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie w ramach realizacji umowy możliwość skorzystania z prawa opcji polegające na dostawie monitorów w maksymalnej liczbie 80 sztuk. 2. Sprzęt zaoferowany przez wykonawcę w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania wynikające z opisu przedmiotu zamówienia dotyczącego zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie przekroczona maksymalna liczba sprzętu, określona w ust. 1. 4. Maksymalny termin dostarczenia przedmiotu zamówienia będzie taki sam jako zaoferowany przez wykonawcę dla zamówienia podstawowego. 5. Uruchomienie prawa opcji następuje poprzez złożenie wykonawcy przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o uruchomieniu prawa opcji, w którym wskaże liczbę zamawianych sztuk urządzeń. Zamawiający złoży oświadczenie nie później w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia zawarcia umowy. 6. Za realizację zamówienia uruchomionego w ramach prawa opcji wykonawcy przysługuje wynagrodzenie obliczane na zasadach tożsamych przy ustaleniu wynagrodzenia za realizację zamówienia podstawowego, na podstawie cen jednostkowych wskazanych przez wykonawcę w ofercie. 7. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego. Nieskorzystanie przez zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do zamawiającego.