2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dzierżawa 15 stacjonarnych urządzeń do wnoszenia opłat za przejazd pojazdami komunikacji miejskiej wraz z systemem nadzorującym pracę urządzeń i montażem”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Przedmiotem zamówienia jest: Dzierżawa 15 stacjonarnych urządzeń do wnoszenia opłat za przejazd pojazdami komunikacji miejskiej, wraz z systemem nadzorującym pracę urządzeń zamontowanych na 15 przystankach wskazanych przez Zamawiającego na okres 45 miesięcy. b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ c) Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w sposób kompleksowy, staranny i bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych Zamawiającego. d) Wszelkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia ponosi Wykonawca. e) Wykonawca składający ofertę akceptuje warunki umowy zaproponowane we wzorze umowy dołączonym do SWZ. f) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. g) Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. h) Zamawiający informuje, że nie przewiduje udzielenia zamówień uzupełniających i) Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej. j) Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. kod CPV: 30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów VII. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia: tj.: Zamontować biletomaty zgodnie z zapisami zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ (OPZ) w wyznaczonych przez Zamawiającego lokalizacjach wraz z wdrożeniem systemów współpracujących z biletomatami oraz przeprowadzić niezbędne szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania nadzorującego urządzenia, a także prowadzić obsługę serwisową w okresie trwania dzierżawy: a) montaż urządzeń do dnia 31.03.2026 r. b) wdrożenie systemów, o których mowa w ust. 1 nastąpi w terminie nie dłuższym niż do 31.03.2026 r., c) obsługa, o której mowa w ust. 1 będzie odbywać się przez okres 45 miesięcy począwszy od dnia przekazania w dzierżawę Zamawiającemu sprzętu. Warunki dzierżawy określone zostały w załączniku nr 9 do SWZ (OPZ 2. montaż (o którym mowa w ust. 1 lit. a ) oraz wdrożenia i uruchomienia systemów (wskazanych w ust. 1 lit b) zostaną potwierdzone protokołem odbioru. 3. Warunkiem podpisania protokołu odbioru jest stwierdzenie przez Zamawiającego skutecznego uruchomienia urządzeń i „Systemu zarządzania elektronicznego”, potwierdzonego testami przeprowadzanymi przy współudziale Zamawiającego i Wykonawcy. 15. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp - Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: P-94/VIII/25 (WPI.271.38.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0001