See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksową usługę ubezpieczenia Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa usługa ubezpieczenia Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Cześć I: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI) Część II: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych, b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez zamawiającego działalności leczniczej, c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp w wysokości do: a) 30% wartości zamówienia podstawowego dla części I.
Interne Kennung: 280/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Ubezpieczenia mienia
Beschreibung: Cześć I: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR) b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI)
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych, b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez zamawiającego działalności leczniczej, c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem.