2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka datových a hlasových služeb
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavření tří (3) Smluv o poskytování služeb na dobu čtyř (4) let, každou s jedním (1) vybraným dodavatelem (dále jen „Smlouva o poskytování služeb“). Předmětem Veřejné zakázky pro Část 1: Dodávka hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra je uzavření Smlouvy o poskytování služeb na dodávku hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra. Předmětem Veřejné zakázky pro Část 2: Dodávka datových SIM karet se službou APN je uzavření Smlouvy o poskytování služeb na dodávku datových SIM karet se službou APN. Předmětem Veřejné zakázky pro Část 3: Poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP je uzavření Smlouvy o poskytování služeb pro zajištění služeb poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v Technické specifikaci ke každé konkrétní části VZ.
Interne Kennung: IT_01_2025_ONŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky pro Část 1: Dodávka hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra je uzavření Smlouvy o poskytování služeb na dodávku hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v Technické specifikaci ke každé konkrétní části VZ.
Interne Kennung: Část 1 - Dodávka hlasových pevných a mobilních služeb včetně služeb callcentra
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je podrobně popsána v příloze č. 2 Zadávací dokumentace - Závazné obchodní podmínky, a to v bodech: 5.1. Objednatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ, vyhrazuje právo na změnu závazku ze Smlouvy, přičemž tato vyhrazená změna závazku nemění celkovou povahu plnění Smlouvy. Vyhrazená změna závazku spočívá v možnosti objednání takových Služeb, které nejsou přímo definovány v Technické specifikaci služeb, nicméně jejich potřeba vznikne Objednateli v průběhu plnění Smlouvy. Objednatel má právo kdykoliv si objednat u Poskytovatele další Služby dle aktuální nabídky Poskytovatele. 5.2. Objednatel je oprávněn svého práva na změnu závazku využít za předpokladu, že na straně Objednatele vyvstane potřeba zajistit poskytování služeb, které nejsou výslovně specifikovány ve Smlouvě (zejm. roamingové služby, dodatečné datové služby a jiné mobilní služby apod.), a to vždy dle aktuálně platných ceníků příslušných služeb Poskytovatele. 5.3. V případě zájmu Objednatele na využití změny závazku, odešle Objednatel Poskytovateli předběžnou objednávku, v níž bude uvedeno zejména označení smluvních stran, specifikace Služeb a požadavek na předložení nabídkové ceny za tyto Služby (dále jen „Předběžná objednávka“). 5.4. Poskytovatel je povinen Objednateli nejpozději do tří (3) pracovních dnů ode dne obdržení Předběžné objednávky odeslat předběžnou nabídku, v níž zejména uvede nabídkovou cenu Služeb specifikovaných v Předběžné objednávce (dále jen „Předběžná nabídka“). Povinnost předložit Předběžnou nabídku se uplatní v případě, že služby specifikované v Předběžné objednávce jsou ke dni jejího doručení v nabídce Poskytovatele. 5.5. Objednatel si dále vyhrazuje navýšit finanční rámec stanovený touto Smlouvou, a to až o dodatečné 2 000 000,- Kč (slovy: dva miliony korun českých) bez DPH. Tato vyhrazená změna bude aktivována prostřednictvím oboustranně podepsaného dodatku ke Smlouvě. 5.6. Objednatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny Poskytovatele a možnost uzavřít Smlouvu s poskytovatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za Poskytovatelem), a to v případě, kdy bude Smlouva s Poskytovatelem ukončena z některého z níže uvedených důvodů: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností Poskytovatele, b) odstoupením od Smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od Smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených ve Smlouvě a dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na Poskytovatele, vstupu Poskytovatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na Poskytovatele, f) v důsledku zániku Poskytovatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou. 5.7. Dojde-li k ukončení Smlouvy z některého z výše uvedených důvodů, je Objednatel oprávněn vyzvat k uzavření Smlouvy dalšího poskytovatele v pořadí za Poskytovatelem dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce. Objednatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v tomto zadávacím řízení. Objednatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil již v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda jsou u poskytovatele dalšího v pořadí splněny Objednatelem požadované podmínky, resp. nenastaly důvody pro jeho vyloučení dle § 48 ZZVZ či nenastaly důvody pro nezadání Veřejné zakázky dle § 48a ZZVZ. Změna poskytovatele bude provedena uzavřením nové Smlouvy mezi Objednatelem a poskytovatelem dalším v pořadí. 5.8. Nebude-li možno uzavřít Smlouvu s poskytovatelem dalším v pořadí, může Objednatel postupovat obdobným způsobem, tedy oslovit dalšího poskytovatele v pořadí. 5.9. V případě, že Poskytovatel již předmět Veřejné zakázky zčásti splnil, je Objednatel oprávněn uzavřít s novým poskytovatelem Smlouvu pouze na zbývající část předmětu Veřejné zakázky. 5.10. Obsah smluvního vztahu s novým poskytovatelem bude odpovídat rozsahu zbývajícího plnění Veřejné zakázky, nabídkové ceně a cenám za jednotlivé položky dle Technické specifikace obsažené v nabídce tohoto dalšího poskytovatele. 5.11. Objednatel je oprávněn využít vyhrazené změny závazku opakovaně po dobu trvání Smlouvy. 5.12. Doba využití práva na změnu závazku je stanovena na čtyři (4) roky ode dne účinnosti Smlouvy.
Los: LOT-0003
Titel: Poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky pro Část 3: Poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP je uzavření Smlouvy o poskytování služeb pro zajištění služeb poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v Technické specifikaci ke každé konkrétní části VZ.
Interne Kennung: Část 3 - Poskytnutí konektivit do lokalit společnosti THMP
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka datových SIM karet se službou APN
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky pro Část 2: Dodávka datových SIM karet se službou APN je uzavření Smlouvy o poskytování služeb na dodávku datových SIM karet se službou APN. Podrobná specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v Technické specifikaci ke každé konkrétní části VZ.
Interne Kennung: Část 2 - Dodávka datových SIM karet se službou APN