504897-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Kommunaler Gesundheitsdienst – Vrijwillige transparantie - Zorg & Veiligheid
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie - Zorg & Veiligheid
BeschreibungDe centrumgemeente ’s-Hertogenbosch heeft het voornemen om de inkoop van zorg- en veiligheidstaken voor de regio Meierij en Bommelerwaard voor de periode 2026–2029 te gunnen aan de huidige uitvoerende partijen: Stichting Farent, waaronder het CIT (Crisisinterventieteam), en het samenwerkingsverband CvTB (Centrum voor Trajecten en Bemoeizorg). Naar schatting €13 miljoen voor 4 jaar (circa meer dan €3,1 miljoen per jaar)
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0000
TitelZorg & Veiligheid
BeschreibungZie aangeleverde motivatie onder de kop 'Documenten'. Naar schatting €13 miljoen voor 4 jaar (circa meer dan €3,1 miljoen per jaar)
Interne Kennung1