504898-2026 - Wettbewerb
Polen – Sonnenenergieanlage – Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 436 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 293 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 26 sztuk instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. 4) 1 instalacja magazynowania energii z OZE z wykorzystaniem technologii wodorowej wraz z instalacją fotowoltaiczną wytwarzania energii dalej jako „Instalacje”. 2. Zamawiający dzieli zamówienie na dwie części: 1) Część I pn. „OZE klasyczne”, obejmująca realizację Instalacji opisanych w ust. 1 pkt 1), 2) i 3) niniejszego rozdziału SWZ; 2) Część II pn. „Instalacja wodorowa”, obejmująca realizację Instalacji opisanej w ust. 1 pkt 4) niniejszego rozdziału SWZ
Interne KennungZP.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 42123100 Gaskompressoren, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 44615000 Druckbehälter, 45333000 Installation von Gasanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I pn. „Klasyczne OZE”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem odnawialnych źródeł energii, przeszkolenie Użytkowników oraz realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji (dalej „OZE”): 1) 436 sztuk mikroinstalacji fotowoltaicznych, 2) 293 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej, 3) 26 sztuk instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. Dostawa, montaż i uruchomienie Instalacji ma służyć produkcji oraz magazynowaniu energii ze źródeł odnawialnych dla gospodarstw domowych mieszkańców Gminy Bochnia, Gminy Miasto Bochnia, Gminy Drwinia, Gminy Koszyce, Gminy Nowe Brzesko oraz na potrzeby: Gminy Bochnia, Gminy Miasto Bochnia, Gminy Drwinia, Gminy Koszyce, Gminy Nowe Brzesko i ich jednostek organizacyjnych (dalej: „Użytkownicy”). Wyszczególnienie nieruchomości objętych projektem zawierają Programy Funkcjonalno-Użytkowe (dalej jako „PFU”) stanowiące Załącznik nr 1.1 – 1.10 do SWZ. Zamawiający wskazują,[GZ1.1][KS1.2] że na podstawie umów zawartych z mieszkańcami, na których realizowane instalacje OZE będące przedmiotem zamówienia, uzyskały zgody mieszkańców na prowadzenie działań związanych z zaprojektowaniem, dostawą, montażem i uruchomieniem Instalacji niezbędnych do realizacji celów Projektu.
Interne KennungZP.271.7.2026I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen
Menge755 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo opcji polegające na możliwości zlecenia dostawy dodatkowych Instalacji w ilości nie przekraczającej 15% w ujęciu ilościowym
LosLOT-0002
TitelCzęść II pn. „Instalacja wodorowa”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, rozmieszczenie montaż wraz z uruchomieniem instalacja magazynowania energii z OZE z wykorzystaniem technologii wodorowej wraz z instalacją fotowoltaiczną wytwarzania energii realizację serwisu posprzedażowego w ramach świadczenia gwarancji w okresie gwarancji. Celem instalacji jest wytwarzanie wodoru z energii elektrycznej, jego magazynowanie oraz późniejsza konwersja zmagazynowanej energii na energię elektryczną, umożliwiająca demonstrację i eksploatację systemu w warunkach rzeczywistych. Instalacja ma mieć charakter mobilny, składający się z modułu wytwórczego i modułu magazynującego wodór
Interne KennungZP.271.7.2026II
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 42123100 Gaskompressoren, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 44615000 Druckbehälter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Menge1 Stück