See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku na potrzeby Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku na potrzeby Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o., zgodnie z załącznikiem nr 1 do specyfikacji, natomiast opis przedmiotu zamówienia Formularz asortymentowo – cenowy obejmujący przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 72 części/pakiety. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz spełniać wymagania określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 279309-2025
Interne Kennung: SZM/DZ/340/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strzykawki j.u. od 2 ml – 20 ml, Strzykawki inne
Beschreibung: zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Igła jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Bezpieczny system do iniekcji, bezpieczne igły do wstrzykiwaczy insulinowych i igły tępe
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Różne wyroby jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Przyrząd do przetaczania krwi, Przedłużacz do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych u noworodków
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Kaniula – wenflon
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Zestaw infuzyjny z precyzyjnym regulatorem przepływu
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Kaniule, gotowe strzykawki do przepłukań
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Igła pod pajęczynowa
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Cewnik do tlenu przez Ambu
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Cewniki, zestawy cewników
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Zestawy do znieczulenia zewnątrzoponowego
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw do drenażu jamy opłucnej
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Rurki intubacyjne i Pozostałe wyroby do intubacji
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Rurki tracheostomijne z dwoma mankietami uszczelniającymi
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Rurka tracheostomijna z regulowanym położeniem kołnierza
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Dreny z trokarami
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Ostrza do skalpela
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Polipropylenowa siatka płaska 30 x 30 i 15 x 15
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Folia operacyjna
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Maski do nieinwazyjnej wentylacji NIPPV
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Klipsy do Klipsownicy Olympus
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Ustniki do endoskopii
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: PEGi
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pętla do podwiązywania i obcinak do polipów
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Zestaw do pompy infuzyjnej Lifecare
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Wyroby jednorazowe z flizeliny i pościel flizelinowa
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: System do zbierania wymiocin
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Suche myjki
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Elektroda neutralna jednorazawa
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Cewnik Foley silikonowy z końcówką Tiemanna
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Klipsownica laparoskopowa z klipasami w rozmiarze ML
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Zestaw Combitrans
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Podkład w rolce podfoliowany
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Generatory nCPAP do układu wspomagania oddechowego
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Zestaw do nakłucia jamy opłucnowej
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Podkłady jednorazowe chłonne
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Filtr infuzyjny neonatologiczny
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Dren do pompy płuczącej f-my OLYMPUS
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Filtry do ssaka OLYMPUS – jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet 42