2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2027 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų viešinimo kampanijos paslaugos
Beschreibung: Perkamos 2027 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų viešinimo kampanijos paslaugos
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reklamos kampanijos miestų reklaminėse kolonose paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reklamos kampanijos Vilniaus miesto interaktyviuose skaitmeniniuose ekranuose paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reklamos transliavimo lauko ekranuose paslaugos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Reklamos transliavimo prie kasų paslaugos
Interne Kennung: 4