See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci i uczniów z niepełnosprawnością do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych wraz z opieką
Beschreibung: Zamówienie jest realizowane w ramach zadań własnych Gminy zgodnie przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.) [dalej: ustawa u.p.o.]. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przewozu dzieci i uczniów z niepełnosprawnością z terenu Gminy Miasta Gdyni do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych oraz z powrotem na trasie dom - przedszkole/szkoła/placówka oświatowa - dom wraz z opieką osoby pełnoletniej w trakcie realizacji tej usługi, zgodnie z ustawą u.p.o. Przewozem objęte będą dzieci i uczniowie, których kształcenie i wychowanie odbywa się na podstawie art. 32 ust. 6 i art. 39 ust. 4 u.p.o.
Vorherige Bekanntmachung: 145915-2026
Interne Kennung: UI.271.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zostały ujęte w ogłoszeniu o zamówieniu Numer wydania Dz.U. S: 43/2026, Numer publikacji ogłoszenia: 145915-2026, Data publikacji: 03/03/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UZ.271.1.1.2026