504919-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Zakup urządzeń i oprogramowania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń i oprogramowania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer backupów, przełączników, UPS, serwerowy system operacyjny, oraz systemy wskazane w załączniku do SWZ. 2. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 3. Przedmiotowe środki dowodowe – zamawiający wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych 3.1 Zamawiający wymaga złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: a) Karty katalogowe dostarczanych urządzeń potwierdzające spełnienie parametrów technicznych opisanych w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. b) Wyniki testów wydajnościowych wskazanych w opisie poszczególnych pozycji w załączniku nr 1 do SWZ. Dotyczy pozycji: - Serwer backup – procesor – wynik testu SPEC CPU2017 Floating Point wynik SPECrate2017_fp_base minimum 246 pkt (wynik osiągnięty dla zainstalowanych dla dwóch procesorów). Wynik musi być opublikowany w konfiguracji dwuprocesorowej dla dowolnego producenta serwera na stronie http://spec.org/cpu2017/results/cpu2017.html. Data testu nie starsza niż styczeń 2024. . Zamawiający dopuszcza wydruk w języku angielskim na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy Pzp – w celu potwierdzenia wymagania wskazanego w załączniku Nr 1 do SWZ. 3.2 W zakresie przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 4.4.1, jeżeli Wykonawca nie złożył ich wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę na zasadzie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem ust. 3 tego art. 3.3 W przypadku, gdy zaproponowane przez wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, wykonawca musi udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. 3.4 Forma dokumentów – przedmiotowych środków dowodowych: a) Przedmiotowe środki dowodowe sporządza się w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2021 r. poz. 670). b) W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż wykonawca, wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby lub podwykonawca, jako dokument elektroniczny, przekazuje się ten dokument. 3.5 W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe, zostały wystawione przez upoważnione podmioty jako dokument w postaci papierowej, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczając zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. 3.6 Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, o którym mowa w pkt. 4.4.5 dokonuje w przypadku przedmiotowych środków dowodowych - odpowiednio wykonawca lub wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia. 3.7 Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, o którym mowa powyżej może dokonać również notariusz. 3.8 Przedmiotowe środki dowodowe, niewystawione przez upoważnione podmioty przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3.9 W przypadku gdy przedmiotowe środki dowodowe, niewystawione przez upoważnione podmioty, zostały sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje w przypadku przedmiotowego środka dowodowego, odpowiednio wykonawca lub wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej może dokonać również notariusz. Uwaga! Przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. 3.10 Ilekroć w SWZ jest o mowa cyfrowym odwzorowaniu należy przez to rozumieć dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału
Vorherige Bekanntmachung697086-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer backupów, przełączników, UPS, serwerowy system operacyjny, oraz systemy wskazane w załączniku do SWZ.