504930-2026 - Ergebnis
Estland – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Salvkaevude likvideerimine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Salvkaevude likvideerimine
Beschreibung: Nursipalu harjutusväljal salvkaevude likvideerimine. Objektidega tutvumine eelnevalt on SOOVITUSLIK. Tutvumiseks on KINDEL KUUPÄEV, see on 26.06.2026 kell 10:00. Objektidega tutvumiseks peab pakkuja ennast eelnevalt registreerima läbi RHR-i teabevahetuse hiljemalt 25.06.2026 kella 16:00-ks, edastades objektidega tutvuma tuleva isiku nime, isikukoodi ja telefoni numbri. Tööde tähtaeg 2 kuu jooksul alates lepingu jõustumisest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312082-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategooria 1 - Teede remont ja korrashoid
Beschreibung: Nursipalu harjutusväljal salvkaevude likvideerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312082-0001