2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Overdie-West, gemeente Alkmaar
Beschreibung: Stadswerk072 is voornemens in september 2026 een Europese openbare aanbesteding te publiceren voor de opdracht ‘Herinrichting Overdie-West, te Alkmaar’. Met deze vooraankondiging willen we potentieel geïnteresseerde marktpartijen vooruitlopend informeren over deze beoogde aanbesteding. Wij nodigen u van harte uit de publicatie te volgen en deel te nemen aan de aanbesteding. Momenteel wordt gewerkt aan de voorbereiding en verdere uitwerking van de aanbestedingsdocumenten. De wijk Overdie-West in de gemeente Alkmaar staat voor een integrale herinrichting. De huidige riolering en een groot deel van de openbare ruimte hebben het einde van hun technische levensduur bereikt en worden vervangen. Gelijktijdig worden klimaatadaptieve maatregelen, vergroening, verkeerskundige verbeteringen en aanpassingen aan de waterhuishouding gerealiseerd. De uitvoering staat gepland voor de periode 2027-2029. Meer informatie vindt u onder Documenten. De opdracht bestaat hoofdzakelijk uit de onderstaande werkzaamheden (inclusief indicatieve hoeveelheden): • Het verwijderen en aanbrengen van hoofdriolering (gescheiden stelsel 2 x 2.500 meter) • Het verwijderen van elementenverharding (30.000 m2) • Het opbreken van asfaltverharding (10.000 m2) • Het ontgraven en verwerken van grond (35.000 m3) • Het aanbrengen van menggranulaat (9.000 ton) • Het aanbrengen van elementenverharding (26.000 m2) Meer informatie volgt bij publicatie van de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-04
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen