2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van voertuigen inclusief het bijbehorende onderhoud
Beschreibung: Het leveren van voertuigen inclusief het bijbehorende onderhoud 6
Interne Kennung: Z/23/150441
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Chassis enkele cabine met laadbak en laadkraan met een GVW van maximaal 7.000 kg 3
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Combi bestelauto enkele cabine 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Chassis enkele cabine met laadbak en laadkraan met een GVW van maximaal 3.500 kg 1
Interne Kennung: 3