505016-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen – Energetické úspory a využití OZE na budově ZŠ a Gymnázia Konice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory a využití OZE na budově ZŠ a Gymnázia Konice
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace nové technologie – nového zdroje pro vytápění a obnovitelného zdroje pro výrobu elektřiny, technologie MaR a provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti provozu Základní školy a gymnázia města Konice, p. o. a snížení množství energie odebírané z distribuční sítě. Zdrojem tepla bude kaskáda 5 ks plynových závěsných kondenzačních kotlů s modulovaným tepelným výkonem 5 x 32-150 kW (pro teplotní spád 50/30°C). Dále bude instalována fotovoltaická elektrárna o celkovém výkonu 88,56 kWp a bateriová akumulace o instalované kapacitě 108,9 kWh, přičemž v rámci projektu je počítáno s akumulací o kapacitě odpovídající 100 % výkonu FVE, tj. 88,56 kWh. Zadavatel umožňuje dílčí plnění předmětu veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Část 1 – Rekonstrukce zdroje tepla Část 2 – Fotovoltaické systémy a technologie měření a regulace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 44621200 Heizkessel, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45315100 Elektrotechnikinstallation
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Rekonstrukce zdroje tepla
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace nové technologie – nového zdroje pro vytápění a provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti provozu Základní školy a gymnázia města Konice, p. o. Zdrojem tepla bude kaskáda 5 ks plynových závěsných kondenzačních kotlů s modulovaným tepelným výkonem 5 x 32-150 kW (pro teplotní spád 50/30°C).
Interne KennungČást 1 - Rekonstrukce zdroje tepla
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44621200 Heizkessel, 42511110 Wärmepumpen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Fotovoltaické systémy a technologie měření a regulace
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace nové technologie – obnovitelného zdroje pro výrobu elektřiny, technologie MaR a provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti provozu Základní školy a gymnázia města Konice, p. o. a snížení množství energie odebírané z distribuční sítě. Bude instalována fotovoltaická elektrárna o celkovém výkonu 88,56 kWp a bateriová akumulace o instalované kapacitě 108,9 kWh, přičemž v rámci projektu je počítáno s akumulací o kapacitě odpovídající 100 % výkonu FVE, tj. 88,56 kWh.
Interne KennungČást 2 - Fotovoltaické systémy a technologie měření a regulace
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45315100 Elektrotechnikinstallation