505017-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy produktów spożywczych przez okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy produktów spożywczych przez okres 12 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów spożywczych przez okres 12 miesięcy w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungMleko i przetwory mleczne
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungMięso i wyroby mięsne
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungDrób, wyroby drobiowe i wieprzowe oraz wędliny drobiowe i wieprzowe
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPieczywo i wyroby cukiernicze
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPrzyprawy i koncentraty spożywcze, przetwory owocowo-warzywne, artykuły sypkie
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungWarzywa i owoce