See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szállítmányozási és restaurálási feladatok
Beschreibung: Keretmegállapodás a Liget Budapest projekt beruházáshoz kapcsolódó szállítmányozási, restaurálási feladatok ellátására A Liget Budapest beruházásban érintett intézmények, valamint Ajánlatkérő (továbbiakban: Intézmények) vagyonkezelésében, illetőleg bármilyen egyéb jogcímen az intézmények őrizetében lévő kulturális javak (továbbiakban: műtárgyak), illetve egyéb, nem műtárgynak minősülő tárgyak, berendezések, eszközök költöztetése és/vagy szállítmányozása az Intézmények telephelyei és a megrendelések során megjelölt szállítási célpontok között, továbbá a Liget Budapest projekthez kapcsolódó egyéb szállítások végrehajtása belföldön és külföldön egyaránt. 2026. II. negyedévben elvégzett feladatok: Erőforrások biztosítása a Liget Budapest Projekttel összefüggésben lévő csomagolási, szállítási és restaurálási feladatokra: a Millennium Háza - NEO Kortárs Művészeti Térben megvalósuló Vasarely Don't Go Home című kiállítás műtárgyainak belföldi felvevőpontokról történő szállítása, csomagolása
Vorherige Bekanntmachung: 386322-2024
Interne Kennung: EKR001102572024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001102572024/1