2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekranowana obudowa RF na potrzeby badań OTA (over-the-air) urządzeń radiowych w środowisku kanału MIMO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekranowanej obudowy RF na potrzeby badań OTA (over-the-air) urządzeń radiowych w środowisku kanału MIMO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekranowanej obudowy RF na potrzeby badań OTA (over-the-air) urządzeń radiowych w środowisku kanału MIMO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.