2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoogezand - Hoogezand Noord Zeeheldenbuurt
Beschreibung: Het gezamenlijk opdrachtgeverschap Gemeente Midden-Groningen, Stichting Lefier en Woonstichting Groninger Huis zijn eigenaar van vrijwel alle gronden en het vastgoed in Hoogezand in de Zeeheldenbuurt West. Opdrachtgevers willen het gebied met een oppervlakte van 4,7 hectare graag herontwikkelen tot een nieuw woongebied. Het uitgangspunt van deze ontwikkeling is het realiseren van een dorpse woonbuurt, waar het prettig wonen is door de ruime opzet, het groene karakter en de nabijheid van het water. In de nieuwe woonwijk is ruimte voor de bouw van circa 270- 320 woningen, waarvan minimaal 164 sociale huurwoningen dienen te worden gerealiseerd voor Stichting Lefier en Woonstichting Groninger Huis. De overige woningen liggen in de vrije marktsector. MEER INFORMATIE + AANMELDEN : https://tender.akroconsult.nl/tender/van-spilbergenkade-zeeheldenbuurt-west-hoogezand-gemeente-midden-groningen/ Circa 270- 320 woningen, waarvan minimaal 164 sociale huurwoningen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gebied Van Spilbergenkade – Zeeheldenbuurt West
Beschreibung: 4,7 hectare
Interne Kennung: 1