See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ZESPOLEŃ oraz sprzętu i pozostałych materiałów niezbędnych do wykonywania ZABIEGÓW ORTOPEDYCZNYCH dla SPZOZ w Kępnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ZESPOLEŃ oraz sprzętu i pozostałych materiałów niezbędnych do wykonywania ZABIEGÓW ORTOPEDYCZNYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie – nazwany również w treści SWZ „produktami medycznymi”. Szczegółowy opis, charakterystykę oraz ilości przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy załącznik nr 1A, który stanowi załącznik do formularza ofertowego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 17 części, nazywając każdą cześć „pakietem”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, co oznacza , iż Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części. Każdy pakiet rozpatrywany będzie odrębnie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elementy zużywalne do zabiegów artroskopowych
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Elementy zużywalne do zabiegów artroskopowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Implanty do chirurgii małych stawów
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Implanty do chirurgii małych stawów
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0003
Titel: Implanty do chirurgii ręki
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Implanty do chirurgii ręki
Los: LOT-0004
Titel: Implanty do chirurgii urazowej
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Implanty do chirurgii urazowej
Los: LOT-0005
Titel: Implanty do ortopedii sportowej - artroskopia
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Implanty do ortopedii sportowej - artroskopia
Los: LOT-0006
Titel: Implanty do ortopedii sportowej - urazy kończyn dolnych
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Implanty do ortopedii sportowej - urazy kończyn dolnych
Los: LOT-0007
Titel: Implanty do stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Implanty do stawu kolanowego
Los: LOT-0008
Titel: Implanty do zespoleń kości długich
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Implanty do zespoleń kości długich
Los: LOT-0009
Titel: Stabilizatory zewnętrzne
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Stabilizatory zewnętrzne
Los: LOT-0010
Titel: Endoproteza biodra urazowa + cement
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Endoproteza biodra urazowa + cement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0011
Titel: Klej tkankowy
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Klej tkankowy
Los: LOT-0012
Titel: Kostny nośnik antybiotyku
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Kostny nośnik antybiotyku
Los: LOT-0013
Titel: Zestaw do zespoleń kości piętowej
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Zestaw do zespoleń kości piętowej
Los: LOT-0014
Titel: Membrana do ubytków chrzęstnych
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Membrana do ubytków chrzęstnych
Los: LOT-0015
Titel: Implanty do aloplastyki urazowej barku
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Implanty do aloplastyki urazowej barku
Los: LOT-0016
Titel: Materiał kościozastępczy
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Materiał kościozastępczy
Los: LOT-0017
Titel: Ostrza do wiertarek ortopedycznych
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Ostrza do wiertarek ortopedycznych