2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální pojištění nemovitého, movitého majetku, vozidel a odpovědnosti města Mimoň a jeho organizací
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexního škodového a obnosového pojištění, a to pojištění majetku a obecné provozní odpovědnosti za škodu anebo újmu, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, pojištění motorových vozidel (havarijní), úrazové pojištění osob dopravovaných pojištěnými vozidly aj.
Interne Kennung: P25V00010173
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souvislosti s výběrem pojistitele podle zákona o zadávání veřejných zakázek si zadavatel (v souladu s jeho § 100, odst. 1) zákona vyhradil tyto změny. Zadavatel si vyhrazuje možné změny závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku (movitých i nemovitých věcí) či rozšíření pojistného krytí v souladu se změnou svého pojistného zájmu (změna na stávajícím majetku v důsledku zvýšení hodnoty majetku bez zásahu zadavatele (inflace), v důsledku zásahu zadavatele (zhodnocení), nebo v rozšíření pojištěného majetku (např. výstavba nové budovy, pořízení nových movitých nebo nemovitých věcí), změny závazku mohou být dále způsobeny taktéž svěřením majetku Libereckého do správy zadavatele, navyšováním limitů jednotlivých pojistných rizik podle potřeby zadavatele, připojištěním rizik, které doposud nebylo potřebné pojistit, dalšími relevantními skutečnostmi či událostmi, které budou mít za následek změnu v majetkových či osobních poměrech zadavatele. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění může činit maximálně 20 % původní hodnoty ročního pojistného. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě.